| ClaudiaMihaelaAnonima a întrebat:

Buna, nu am mai intrat de foarte mult timp pe TPU, ma uitam ce intrebari tampite am pus acum multi ani laughing)).
Intrebarea mea este, daca ma puteti ajuta, am o rochie din satin si am patat-o cu crema de la garnier de alo vera, nu stiu cum am reusit, cum pot scoate petele? multumesc!

Răspuns Câştigător
| Blueberry8 a răspuns:

Vanish sauuu daca ai degresant poti da pe ea si sa o speli.Sau,o duci la curatatorie.

1 răspuns:
| AugustPetra a răspuns:

Buna,
Ai rezolvat? Iti pot recomanda eu un produs daca mai esti interesata.
Merci