| Rox1997 a întrebat:

Nu prea am ce face..am foarte mult timp liber și nu ma pot deplasa. dați-mi va rog niște idei de ce as putea face.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Citeste niste romane bune si asculta muzica preferata incet, in fundal.
Va fi dubla relaxare.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa citesti carti, sa te uiti la TV, se te uiti la un serial, sa asculti muzica, sa pictezi/desenezi, ba chiar sa faci si niste DIY-uri dragute cu materialele pe care le ai.

| curioasa210 a răspuns:

Stai pe YouTube, Facebook, Instagram, etc.
Iti inviti prietenele si fa distrati.
Faci DIY-uri
Asculti muzica
Citesti o carte
Vorbesti cu cineva drag cu care n-ai mai vorbit de mult
Dormi
Mananci
Faci clipuri
Stai pe TPU
Scrii texte, povesti (din care poti realiza un roman sau ceva)
Sper ca te-am ajutat!

| anonim70 a răspuns:

Asculta o muzica care iti place sau uitate pe un film la tv.