| Floydancingsaha a întrebat:

Bună, oare cu ce as putea sa îmi curat o husa de telefon care are urme de pete de pix albastru? Dacă este altceva decât acetona, deoarece am auzit ca nu e buna. (husa e din material din acela fin, ceva silicon colorat)

Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

E am dar cu spirt si de la spirt s-a topit Incearca cu detergent de rufe, si periuta, freaca usor. Sau apa si sapun. Pixul iese cu ceva diluant, dar dupa cum vezi, orice diluant iti topeste husa. Mai bine las-o asa

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

WD40

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu cif sau domestos