| CatyElla a întrebat:

Puteti sa imi dati niste idei pentru micul dejun?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| Dlkee a răspuns:

1.Unt de migdale pe pâine prăjită din făină integrală, alături de fructe proaspete.
2. Ceai cu margarina si dulceata.
3. Ceai cu biscuiti.
4. Terci de ovăz cu nuci/ seminţe şi fructe proaspete tăiate bucăţi.
5.o jumătate de cană de brânză de vaci fără grăsimi.
6.un sfert de cană de cereale integrale
7. Eventual si o rosie cu branza big grin

| CatyElla explică (pentru Dlkee):

Mersi :*

| Dlkee a răspuns (pentru CatyElla):

Cu placere

| NickName01 a răspuns:

Fructe, sau ceai, sau iaurt, în orice caz evita producele din carne, cele care iti consuma la acea ora din zi toate resusrsele energetice pentru o digestie greoaie...

| LiimeXdx a răspuns:

Lapte cu cacao
Lapte cu cereale.
Sau dacă nu, poţi mânca nişte felii de pâine cu gem plus o cană de ceai.