| Ellenaella95 a întrebat:

Saptamana viitoare sora mea o sa nasca(are fetita) si as dori sa imi dati cateva idei de cadouri pe care i le-as putea duce la spital sau cu ce as putea sa ma duc,caci nu prea am idei, nu am mai fost la nimeni la maternitate...Ea spune ca nu are nevoie de nimic anume.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pampers,o sa ii trebuiasca ff multi happy nu dai gres cu pampersu tongue

| alyyyyy2018 a răspuns:

Depinde daca a cumparat ea tot pentru bebelus si pentru ea... atunci doar ceva hainute pentru bebe mai mult simbolic si sa fii prin preajma / la telefon in caz ca are nevoie de ceva. Eu l-am avut pe sotul meu care a mers la farmacie pentru mamelon de silicon care nu le cumparasem inainte ca ma gandeam ca nu o sa le folosesc, dar au fost cel mai bun lucru primit in spital cand a pornit lactatia. Poate va avea nevoie de o mancare, chiar dupa ce am nascut a mers sotul sa imi cumpere mancare.