| Prinnnntesuika a întrebat:

Am 24 de ani, sunt o romanca normal si as vrea un sfat. Sunt cu un tigan de mult timp, aproape din 2005. Pana acum si eu cu el m-am gandit ca le spun adevarul parintilor mei. Numai nu stiu cum vor reactioana. Pentru parintii lui pe mine ma stiu de mica si eu pe el si ne iubim foarte mult. Voi ce spuneti, adevarul ii ca avem impreuna si copii happy Amandoi suntem foarte gelosi.

1 răspuns:
| iChappie a răspuns:

Depinde dar când o sa te prindă sa nu te candesti(cred, așa ar face tatăl meu)nu o sa scapi prea ușor.
PS:Sunt baiat