| Byinuka a întrebat:

Buna Seara Cum se face cand Fata mea isi cam obtine Cea isi doreste si le cam are toate sub Mana cand vrea sa afle de Primul Iubit cum face lucuru asta si mai ales ca nu lasa dupa BaiatOare cea ar pute-a face de ii speciala Si mai ales intorc la ea inapoi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fata aia de 16 ani?

| J0B0MAT a răspuns:

Nu, nicio șansă.

| halogen001 a răspuns:

Maybe it's better to let her go back to her first boyfriend if she doesn't appreciate your love.

| Hahahaihui a răspuns:

În primul rând d-ta nu ai pus nici o virgulă și nu prea se înțelege; dar deduc că e cam scăpată de sub control, așa că bine a-r fii să t-e pui în locul ei pentru a verifica cum și în ce fel procedează, colaborând cu băiețeii despre care discuți...nu e așa că ți-a fost dor; cred că de la d-ta știe ce știe.