| Roxyfrumy a întrebat:

Buna Seara
Daca Un tigan Este Insurat Cu o romanca Si Cei Doi au copii
Cum poti sa faci daca te mai iubeste el pe ea sau sa impace ei doi daca sunt amandoi orgolios \orgolioasa?

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Scurt si la obiect, sa renunte la orgoliu, si eventual sa invete limba romana.

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Păi dacă românca nu mai "hacceptă" să să mai "împreuneză" cu "ţâganu" "însamnă" că la româncă "i-a" "vinit" "minţâli" la cap iar în cazul asta nu prea mai nimic de făcut dar faza cu limba română rămâne valabilă pentru tine ţâgane...Haoleu laughing