| Mihai0385 a întrebat:

Buna seara, de cand ma cearta parintii incepe sa ma doara capul si presimt ca nu mai am mult si o sa intrunin spital, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu le mai da motiv sa te certe. Nu cred ca te cearta degeaba.

| Violleta2022 a răspuns:

Care este motivul pentru care te cearta parintii?
Este chiar asa de dificil sa fii cuminte, si sa faci ceea ce parinti iti cer sa faci, ca sa nu mai fii certat?

Este simplu, ce ai de facut: asculta-ti parintii si fa ceea ce ei iti cer sa faci!

| MrAM a răspuns:

1. Cati ani ai?
2. Care sunt motivele pentru care te cearta ai tai?
3. La orice problema exista o solutie, trebuie s-o gasim pe cea mai eficienta. Asa ca povesteste-ne mai detaliat care-i baiul ca sa te putem ajuta.

| KR0N5TADT a răspuns:

Intră prima dată în spital și abia apoi lasă-te certat de părinți.
Mai ai întrebări d-astea sau e singura?

| Mihai0385 explică (pentru KR0N5TADT):

Am un prieten care la fel a crescut pe strazi in ferentari, injunghiat, batjocorit, si il mai certa si maica sa din chestii minore, a tinut toate sentimentele alea in el si a ajuns la spital, si are 30 de ani deja