| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, vreau sa ma mut la 3 stati de masina de unde stau acum si am unele greutati (cutii) pe care le pot cara si cu mana doar ca la o distanta mai mare incep sa devina grele si afara mai e si gheata pe jos... Stie cineva unde pot gasi o masina pentru sectorul 6 (dr taberei) pentru a face 2 drumuri dus/intors si nu prea scump?

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

In sect 6 nu aveti inca masini? Si mai radeti de moldoveni...

| acidelic a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Meriti funda! Nu am permis momentan. Am trasport in comun dar asa cum am specificat e gheata pe jos si nu vreau sa ma deplasez cu greutati, am prieteni cu masina dar nimeni nu ma poate ajuta in seara asta, din pacate.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru acidelic):

Eu am spus in sens ca nu ati vazut deloc masini, ca nu a ajuns la voi tehnologia. Prietenii ca prietenii stii cum e, apoi e weekend, apoi ...cand ai masina toti ai numai prieteni care vor plimbati si te cam saturi.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Adica tu vrei un taxi? Suna mai bine la un dispecerat, altfel, te pacalesc cu taxarea.