| Mirris a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog.Azi am achizitionat de pe Emag.ro o masina de spalat arctic model wtt100 cu capacitatea de 7, 5kg.Acum ma intreb daca incape o patura( nici groasa nici subtire) la capacitatea asta? Multumesc

3 răspunsuri:
| eminescuhipiot a răspuns:

Spal-o ca nu vor fi probleme, mai ales daca masina e noua. o patura nu are 7 kg, cauta in manual pe ce program sa o pui si nu mai pune nimic pe langa patura.

| Mirris explică (pentru eminescuhipiot):

Multumesc.Asa voi face

| Nica_Gabriela_1997 a răspuns:

Poti incerca dar patura se va ingreuna in timpul spalari si e posibil sa afecteze cuva.