| Redhead6 a întrebat:

Stie cineva un magazin alimentar ( in Cta sau Bucuresti) unde se gasesc produse din America?( produse specifice care nu se gasesc in supermarketuri)

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Tot ce vine de la americani pntru romani...e de evitat. Oricum, au chimicale ca sa reziste la transport, depozitare si vama...

| Bondarel99 a răspuns:

In Bucuresti e unul care a inceput sa aduca cateva dulciuri (Quick Deli parca), altele nu cred ca mai sunt. Nici pe net nu gasesti, am cautat eu pentru ca si pe mine ma interesa. Se aduc foarte greu astea din America.