| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun site de un pot comanda un pat direct cu saltea?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sunt multe site-uri unde poti gasi asa ceva. Totul tine in functie de bugetul tau. Trebuie sa stii ce dimensiune vrei.
Mai jos de 600 de lei nu gasesti: https://www.olx.ro/oferta/pat-cu-saltea-140x200-pat-ieftin-nou-ID1smWf.html
Majoritatea sunt de la 1.000 de lei in sus.

Mai gasesti poate firme mici din oras care nu isi vand produsele pe internet. De exemplu, am vazut de curand o firma care facea recamiere ca in vechime: cu lada deasupra patului (adica in lateral), iar salteaua era facuta numai din burete si facea parte din recamier (adica nu se putea inlocui). Dimensiunea patului era de 190X110 (sau 115), costa aproximativ 500 de lei. Patul era suficient de tare, si confortabil.

| leonemada a răspuns:

Olx, eMAG, cora...