| mariaalexa34 a întrebat:

Buna TPU, acum 2 zile am avut un mic incident cu crema de pantofi. Ei bine am deschis capacul prea tare iar tot lichidul a sarit pe bluza mea alba, acum n-am nici o idee cum sa scot acele pete, vreun sfat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Venish sau mergi cu ea la spălătorie textila.

| 19flo79 a răspuns:

Cu o foarfeca ies sigur happy
(glumesc)

| alexandradlr a răspuns:

Dacă este alba complet fără nimic altceva pe ea poți încerca să o lași la înmuiat în clor diluat cu apa și sa o speli la apa fierbinte. Dacă e colorata pui venise și o freci la mana și după o pui la mașină de spălat.