| kitra97 a întrebat:

Am achizitionat o masina de spalat arctic de la altex de o saptamana si acum numai vrea sa mearga. problema este ca numai invarte cuva. Deloc, nici goala nici plina. Baga apa si scoate apa. Atat. Va rog dati-mi niste sfaturi... nu am chei sa o desfac fiindca nu demult m-am mutat si nu am nici macar un patent. pls help.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Suna la reprezentanta Arctic la care apartii. Ei vor trimite un tehnician care o va consulta si la nevoie va transporta /repara masina de spalat.

| Wr3nch a răspuns:

Nu umbla la ea ca pierzi garantia. Mergi la altex si o duce la service.