| sofiaaaa001 a întrebat:

Buna TPU! Am o intrebare si voi incerca sa o explic cat de bine pot; deci, stie cineva de genul ala de rafturi, sau biblioteci, in general aproape orice tip de mobilier care poate fi montat pe perete? Gen " built in"? Am sa atasez aici un link ca sa vedeti exact la ce ma refer
https://www.google.com/......ps?/search
Acum, daca vrei sa iti construiesti in perete genul asta de dulapuri si biblioteci, de unde poti gasi mobila aia ca o echipa apoi sa iti construiasca ce vrei tu? Te duci la o firma de mobila sau ceva si le explici ce vrei si iti fac ei apoi mobila la comanda si ti-o asambleaza in felul ala in casa, tip "built in"? Sau trebuie sa vorbesti cu echipa de constructii care iti face casa sa se ocupe de chestia asta?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cred ca ambele. Saaau, cand ti-o monteaza faci un perete fals ca sa para incastrata. Uite aici niste chestii interesante, desi nu fix pe ideea ta de la cap la coada. Sint sigur ca unele se pupa perfect cu ce vrei tu, totusi. https://sporulcasei.ro/......onalizata/

| Yuoia a răspuns:

Da, te duci la o firma si ceri sa-ti faca "modelul asta". Ei vor face masuratorile in camera. Apoi, confectioneaza si monteaza.
La mine in zona asa isi fac toti mobila de bucatarie. Fiecare cu modelul sau.

| nicunicu3 a răspuns:

Vorbesti cu cineva care stie decat sa platesti triplu pe unu care sunt sanse sa ti-o faca bine sau sa strice mai rau.