| joghu22 a întrebat:

Buna, TPU!
Am o lustra cu senzor in baie. Problema e ca, cand este rece, se aduna condens in interior. Ce pot face sa nu mai am condens? Am condens doar cand este rece afara. La Bucătărie si la una din bai am tavan din lambriu, este posibil de la lambriu sa tot am condens? Multumesc.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lustra in baie? Stii macar ce este aia lustra? Poate vrei sa spui aplica de tavan.

| joghu22 explică (pentru darrio2007):

Scuze, aplică. Nu imi venea in minte

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca sa numai ai condens da cu dyo stop ala este bun pentru mucegai igrasie condens, asta trebuia un zugrav sa dea cu dyostop inainte de a aplica vopseaua lavabilă.