| AlexAL275 a întrebat:

Am o pereche de adidași adidas superstar și i-am murdărit în interior din cauza ploii. Cu ce i-aș putea curăța în interior? Cu o periuță și puțină pastă de dinți? Vreau răspunsuri de la cei care au aceeași pereche de adidași ca mine sau de la cei care se pricep mai bine.Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa-i sa se usuce bine apoi trebuie suflati cu un pistol de aer comprimat

| sierra1 a răspuns:

Categoric da! pasta și periuță de dinți, de două ori pe zi, după masă

| NoahKaan a răspuns:

Eu pe ai mei ii bag la masina de spalat si se fac ca noi