| AlexAL275 a întrebat:

Am o pereche de adidași adidas superstar și s-au murdarit în interior foarte rău. Acum câteva momente (16:19,10 iunie), eram liniștit prin oraș când deodată a început să plouă rău de tot, după care am început să alerg prin tot orașul, prin toate bălțile până acasă. Acum am următoarea întrebare: Cum îi spăl în interior? Aș dori un răspuns care să fie aprobat de adidas de la voi. Adică să fie ceva oficial. Ajutor!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu ti as zice sa ii pui la masina de spalat asa cum fac eu cu toata incaltamintea sport... doar ca raspunsul meu nu e aprobat de adidas asa ca pana iti scrie adidas sa iti aprobe spalatul mai bine iti iei altii

| AlexAL275 explică (pentru suntserios):

Îi am de două săptămâni