| gardin a întrebat:

am o pereche de blugi albi si as vrea sa ii fac negri sau albastri, cum as putea sa ii fac? Am citit undeva ca daca bagi blugi negri decolorati in vopsea neagra acestea o sa isi recapete culoarea, credeti ca daca ii bag in vopsea neagra va merge?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă bagi blugi albi in vopsea neagră, clar că nu pot ieși decât așa cum e voopseaua. Dar probabil plătești mai mult pe vopsea decât pe niște jeanși second

| ibaal a răspuns:

Nu merita investitia si timpul pierdut!
Doar daca ai o pereche de milioane si milioanelaughing
Exista vopsea speciala, insa e bataie de cap, nici nu stii daca prinde culoarea uniform, s-ar putea sa ai surprizewinking
Nu se mai merita sa vopsesti!
Sunt atat de ieftini acum, incat iei unii noi la pret mai bun decat vopseaualaughing