| Bluefeline a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica cerere sau ati putea sa spuneti un fel de intrebare. Vreau sa stiu daca puteti sa imi ziceti sau faceti sau gasiti un referat la franceza : tr. sa aleg o animita tara si sa vorbes despre mancarea si obiceiurile gastronomice ale tarii respective. Puteti sa imi spuneti cat de curand si un raspuns mai indelungat accept. Funda dau, normal!?

Răspuns Câştigător
| smile8dream a răspuns:

Pai,poti intra pe google pe tv5 monde, apoi pe accueil; nu stiu; poate gasesti ceva.