| Ellenaella95 a întrebat:

Buna,TPU! As dori sa stiu cand se pune colorantul alimentar in frisca? Inainte sa o bat, cand este ea lichida sau dupa ce am batut-o?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De preferat ar fi sa nu pui la sfarsit pentru ca ar trebui sa amesteci foarte bine ca sa se distribuie uniform si asta ar insemna sa se flescaiasca de tot frisca.

| Directioner99 a răspuns:

Nu am folosit pana acum colorant alimentar.insa la toate clipurile culinare la care m-am uitat se punea colorantul dupa ce s-a batut frisca