| Sues a întrebat:

Astazi, un coleg a adus mingea la scoala pentru fotbal, iar un alt coleg a luat-o sa faca scheme cu ea. Eram in clasa, asadar m-am dus sa ii iau mingea, dar s-a dus pe langa galeata cu apa si incercand sa ii iau mingea, am dat apa pe parchet. Ce sa fac? !

7 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Dai cu mopul sau cu hartie-stergi si usuci parchetul.

| Sues explică (pentru ywar):

S-a umflat, totusi...

| ywar a răspuns:

Ia un ciocan si loveste-l puternic -pana la aplatizare completa. Te asigur ca e bine. Dar trebuie facut acum.

| Sues explică (pentru ywar):

Prea tarziu sa o mai fac acum, de acum maine, ce mai pot face?

| ywar a răspuns (pentru Sues):

Nimic...

| dbigiu84 a răspuns:

Trebuia sa stergi cat mai repede. Daca parchetul s-a umflat nu prea mai ai ce sa faci. Pune galeata peste umflatura si spera ca nimeni n-o sa observe happy

| Flory21m a răspuns:

Mă mamaie mi-ai dat de lucru