| RuxRuxi0843 a întrebat:

Care este cea mai buna reteta de paste pe care ati facut-o si o recomandati?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cea mai bună rețetă e cea care-ți place. Ție care-ți place?

| Vântulalb a răspuns:

Nu iubesc pastele. Dar cand eram copil imi placeau cele cu branza. Sau cu nuca (ca desert).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastele facute de mine sunt simplu de facut : le fierbi,le scurgi, apoi adaugi ulei de masline, amesteci, pui cascaval sau branza rasa, mărar si roşii.

| al0o0o0 a răspuns:

O reteta de paste proprie a unei cunostinte care consta in somon si Philadelphia.

Răspuns utilizator avertizat
| Alinailies a răspuns:

Mie imi plac pastele cu bacon si sos alb(smantana pentru gatit+parmezan).