| ooliveer a întrebat:

Ce parere aveti de Chio XTREME cu WASABI?
Azi abia am mancat o punga! Imi lua gura foc happy

20 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Sunt alte porcarii ce au aparut pe piata...pline de arome si coloranti. Unui elev din a 5-a i s-a facut rau de la ele, nici nu ma mir...eu nu le-am gustat si nici nu am de gand.laughing

| GnfFang a răspuns (pentru Siracuzia):

Mai taci in pla mea de zdreanta daca nu le ai incercat taci in rasa ta si nu mai lasa comentarii ampulea

| morningstar a răspuns:

Cred ca sunt bune. Eu am mancat alune cu wassabi si imi plac.

| Laura1092 a răspuns:

Niste porcarii pline de e-uri dupa cum arata pe punga mi-e si frica sa mananc... mai bine mananca niste fructe ca sunt mai sanatoase

| paulpaul25 a răspuns:

Are un gus asemanator cu cel de creier de porc crud!laughing

| BiuL a răspuns:

Mi se pare groaznic, cele mai rele chipsuri pe care le-am gustat vreodata

| Tourniquet a răspuns:

Au gust de muștar. XTREME DE SCARBOASE! big grin

| stefanioneci123 a răspuns:

Ba esti nebun! Mia cazut fata cand am vazut ca au PUDRA DE WASABI 0.01 du-te tata da alea care sunt wasabi wasabi du-te bai tata e cu motorina.da si u fundalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| torsi a răspuns:

Cel mai tare chio! super

| anonim333 a răspuns:

Nu e bun deloc!

E atat de scarbos.

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Are gust de gaz. E o porcarie. Sunt sigura ca nu o sa fie un succes comercial.

| xBianca333x a răspuns:

Iachh, Ala cu chilly e misthoo ala cu wasaby e cam Scarbos O.O

| ToLoveRu a răspuns:

Mie mi se parea ca are gust de vomalaughing)serios.
Isi luase o colega si incerca sa o vinda prin clasa numai sa scape de ealaughing))

| Arikumo a răspuns:

Iuti intr-un mod neplacut, incearca XTREME cu Chilli, alea sunt un iute placut. N-are sens sa iti iei din alea cu Wasabi, nici macar nu sunt bune la gust, au gust de fum dupa mine

| ooliveer explică:

Are un gust puternic de hrean big grin

| CiprianDCY a răspuns:

Au gust naspa, te ustura limba, buzele, nasul, iti lcarimeaza ochii

| IamHere4You a răspuns:

Cre ca e pus spirt in el...

| Boss_Emy_1990 a răspuns:

E bun