| adelina29 a întrebat:

Dacă e cineva care se priecepe cât de cât, ce sortiment de tort este cel mai bun pentru o zi de naștere?
Aș dori ceva să placă marii majorități de gusturi dar să aibă ceva puțin mai special în el, pe lângă aromele obișnuite.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ciocolata place tuturor!
In ce privesc aromele si umpluturile, poti alege sa-i puna inauntru alune, nuci, rom, portocale, visine sau fructe de padure si frisca. Totul depinde de tine si de gusturile tale.

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ciocolata da bine orice public vei avea. Poti orna cu frisca

| biasuru a răspuns:

Buna,poti incerca ciocolata,iaurt si visine,este o combinatie ciudata ar spune unii, dar este foarte bun, asa l-am avut eu anul trecut happy Cand mergi la cofetarie te vor pune sa alegi ce vrei, asa ca fa o combinatie soc, ca sa fie unic happy succes si La multi ani