| Emmma5566 a întrebat:

Din greseala un coleg a scapat o vesta rosie din bumbac in apa cu vopsea de oua. Cum as putea sa rezolv? Va rog repede

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Daca te-ai hotarat sa vopsesti ouale iubitului, te anunt ca pentru impresia artistica ai putea sa le dai cu albastru. Nu ami e frig, dar clar ar face impresie intr-o prezentare kinky de moda.

| dbigiu84 a răspuns:

Nu lasa vopseaua sa se usuce, cu cat o lasi mai mult pe haina, cu atat va fi mai greu de scos.Incearca cu apa fierbinte si cu vanish.

| jorjet68 a răspuns:

Vopseaua de oua nu era rosie?