| floriana08 a întrebat:

Buna TPU! Este in regula sa bei cafeaua cu lapte condensat pentru cafea? Mie imi place ca este mult mai cremoasa datorita laptelui

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă faci tu regulile, este în regulă.

| RxTx a răspuns (pentru sadrian46):

Chiar poate fi un lucru genial pe care ar putea cere licență drepturi de autor!

| sadrian46 a răspuns (pentru RxTx):

Nu se acordă o asemenea licență.

| RxTx a răspuns:

Eu nu știu ce este aceea cafeau

Dar dacă vrei să spui de cafea cu lapte condensat să știi că există posibilitatea că tu sa fii un geniu și să fi inventat ceva extraordinar de delicios
Și ar trebui sa mergi la osim să îl brevetezi
Oficiul pentru invenții și mărci

Că este posibil sa fii inventatorul la ceva inedit superb minunat care o sa se împrăștie repede pe toată planeta și exista posibilitatea sa te îmbogățești din invenția asta superb

Felicitări chiar ești un geniu culinar

| floriana08 explică (pentru RxTx):

Locuiesc in Germania si aici cafeau de cele mai multe ori se bea cu frisca pentru cafea sau lapte condensat. Mie imi place mult ca este dulce si nu mai pun zahar. Si este foarte densa. Merita sa incercati. Dar cu lapte condensat pentru cafea la cutie, nu la conserva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place cu lapte condensat. Si inghetata fac cu lapte condensat.

| Andreidașchevici112 a răspuns:

Dacă ție îți place poți să consumi

| daneeeel a răspuns:

Baga C U M