| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Port ochelari de vedere și săptămâna asta m-am bronzat foarte neuniform. Mi-au rămas niște dungi pe fata și se văd foarte urat, ce pot face sa se ducă bronzul?

5 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Eu nu am auzit pana acum sa se ia bronzul, sper ca Anonimaina are dreptate, insa adevarul e ca nici nu am incercat vreodata

insa am alta solutie, te duci si cumperi bronz la sticla si omogenizezi culoarea fetei in zonele nebronzate

| Alexandru250201 a răspuns:

Sa te bronzezi unde nu te-ai bronzat

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Foloseste apa cu sare de lamaie (apa calduta ) si inmoaie o bucata de vata si stergete pe fata. Ori o lasi ca o masca. Si se ia.
Dupa.aceea fa-ti un scrub cu zahar si miere.

| Cristea468 a răspuns:

Să stai la soare fără ochelarii să te bronzezi şi pe părțile albe

| CarmenCaramel a răspuns:

Pot utiliza o culoare inchisa de fond de ten acolo unde nu te ai bronzat. Bronzul se va duce in functie de piele. O zi buna! Sper ca te am ajutat un pic