| Paulina_Artimon_2004 a întrebat:

Sper din suflet sa ma poata ajuta cineva.
Acum aproximativ un an, mi-am cumparat o pereche de papuci de la Vans, cei clasici negri si am dat 300 si ceva de lei in Suceava. Precizez ca sunt originali!
Fiind prima mea pereche de vansuri, nu stiam ca nu trebuie pusi la masina de spalat si i-am pus de mai multe ori si ei fiind din piele intoarsa, s-au facut foarte aspri. Stiti cumva cum as putea remedia problema? Ce as putea face sau exista undeva unde i-as putea duce ca sa ii faca mai ok? Multumesc!

1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

Gasesti niste sfaturi despre cum se intretine pielea intoarsa aci:
https://www.inpuff.ro/......-intoarsa/