| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi raspunda cineva repede! Am primit mai multe vinuri si la ultima sticla de vin alb a facut mult acid,,mai ceva ca sampania,,, mai e bun? Dopul s-a scos greu deci nu e vorba de asta, mi-a zis ca l-a tinut la caldura, cred ca de asta.

Răspuns Câştigător
| Elelei a răspuns:

Daca la gust nu e acru, daca nu s-a oțetit, e bun. Daca e oțetit, nu este bun. Daca l-a tinut la caldura, e posibil sa fie oțet de acum.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Elelei):

L-am gustat acum...e acru tare,,, am mai avut o sticla de asta alb si nu era asa de acru..mersi mult