| innocentkid_5166 a întrebat:

Caut si eu un cabinet particular de ginecologie din Pitesti... dar sa fie un medic bun. Mi-am inceput viata sexuala cu 2 luni in urma si as vrea sa-mi fac un control. Daca cunoasteti adresa unui cabinet va rog comunicati-mi.Aaaa...si de preferat ar fi cineva de sex fem.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dr. Tănăsescu (o găseşti pe Calea Bucureşti), dr. Copăceanu (în intersecţia de la I. T. M., bd. Republicii nr. 38 bl. 2 sc. B ap. 2), dr. Ionescu (tel.: 0248211583, cartier Prundu), etc.
P. s.: toate sunt femei.
Pa, pa.