Bula
| Bula a întrebat:

Buna tuturor!
Poate cineva sa ma ajute cu link la cartea de bucate pentru tigaia "Doubletta Plus", limba romana, in format pdf? Eventual m-ar ajuta si link-uri sau retete specifice individuale.
Detin varianta originala al tigaii "Doubletta" originala (de fonta), iar recent am primit si versiunea noua "Doubletta Plus" (de culoare galbuie), care promite mai multe facilitati specifice fata de versiunea originala si as dori sa-i exploatez noile posibilitati.

Răspuns Câştigător
| NYØ2002 a răspuns:

Cauta pe net ca gasesti.As vrea si eu o funda ca suntnl incepator la TPU si vreau si eu un punct

| Bula explică (pentru NYØ2002):

Am postat aceasta intrebare inainte cu cateva luni (de 2 ori! ), dar nu am primit nici un raspuns pana acum.
Nici cautand pe internet, dar nici de la producator n-am gasit NIMIC. crying

In asemenea conditii, am inceput sa experimentez singur, de capul meu.winking
Am reusit sa fac papara si ochiuri fara grasime, nu ca in tigaia d-inainte. happy
Cu fripturi si alte alimente inca sunt in ceata, nu prea imi ies cum imi imaginez dupa reclama... happy

1 răspuns: