| kikirikikikiki a întrebat:

Bună. Vreau să slăbesc. Ce diete îmi recomandați?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Verdeata si apa, 1h mers zilnic afara

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un meniu de la Kfc urmat de gogoși cu gem.

| Frank51 a răspuns:

Dieta mănâncă mai puțin și sport 2 ore pe zi.

| AnemonaP a răspuns:

Recomand orice dieta de pe internet daca vrei sa faci foamea, sa slabesti rapid 5kg ca dupa cand incepi sa mananci normal sa pui 15 la loc.
Pentru a slabi ai nevoie sa mănânci in DEFICIT CALORIC, google it, sa mănânci SANATOS si o cantiate CONSIDERABILA adaptata la intaltimea si kg tale de acum si SA ARZI MAI MULT decât CONSUMI, sa faci exerciții. E atat de simplu, nu exista diete miraculoase, mancarea este facuta pentru a te hrani, sa ai de unde sa iti iei energia, cred ca vrei un rezultat de durata si nu cred ca ți-ai dori sa atârne pielea pe tine.
Slabeste SANATOS, nu te lua dupa prostiile de pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un nutriționist.

| christall a răspuns:

Du-te la un nutriționist. Sa- ti facă o dieta personalizata. Cum ar fi clinica kilostop. Poți sa vezi câcostasuni sa vezi cât costa programul.

| 19flo79 a răspuns:

12 ore munca, efort / 12 l apa, zilnic

happy