| Jigokunokishi a întrebat:

1.Am o pereche de papuci de la VTY, din aceia din piele intoarsa, si dupa un timp la prima spalare s-a dat jos partea superioara ce acoperea papucii, dar doar in fata. As vrea sa stiu ce as putea sa le fac papucilor sa nu arate asa naspa. Aveti vreo solutie?
2.M-am asezat odata intr-o guma de mestecat si cumva am resuit s-o scot,dar a ramas o pata alba, oarecum vizibila. Nu se vede foarte tare, dar totusi e acolo si as vrea sa stiu cum as putea sa scot acea pata ce-a mai ramas. Guma a fost inderpartata cu succes. Multumesc anticipat happy!

1 răspuns:
| ediedutzu a răspuns:

Pai poti sa lipesti pielea daca mai ai ce lipi de ea sau sa dai cu un marcar negru sa nu se vada asa nasol. dar nu ai ce le mai face daca a cazut jos. Bafta!