| DaTRoll a întrebat:

Am un aparat de ras, Philips S5420.Cel de al doilea cap, cel de tuns nu mai taie. L-am desfăcut de multe ori sa il curat si acum nu taie, pun totul la loc cum era, ce are oare? Pot sa il ascut?

1 răspuns:
| IoanWild a răspuns:

Salut! Stiu sigur cand am incercat sa curat de mai multe ori capul pentru tuns, si l-am scapat prima data jos, nu mai taia ca la inceput, totusi inca functioneaza, dar nu in parametri cum era de obicei, l-am mai folosit o perioada insa trebuia sa dau cu mana incet, pentru a nu-mi smulge parul din scalp, totusi am renuntat la el si am primit alt model! Acum am mare grija de el cand il curat si nu s-a ivit nicio problema pana in prezent! Deci aceste capuri sunt fragile si tind sa se strice repede! Bafta!