| 15BlackFire15 a întrebat:

As avea o mica intrebare. Cum as putea scoate mirosul de pasta de rosii dintr-un penar?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Spalandu-l cu apa calduta si detergent. Practic stergandu-l cu o carpa imbibata in apa calda si detregent. Apoi il usuci cu o carpa uscata, de bumbac, care sa absoarba apa si-l lasi la uscat, la soare sau afara.

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Esenta de lavanda sau lavanda uscata.

| lorena1gianinak a răspuns:

La masina de spalat cu diversi detergenti.Chiar si asa...cum a ajuns pasta de rosii in penar?

| costincodrin a răspuns:

rolling on the floor)))) wtf cum a ajuns pasta de rosi in penar? Ai vrut sa faci paste pentru colegi xD

| 15BlackFire15 explică (pentru costincodrin):

Well, mama s-a gandit sa-i puna fratelui meu paste la scoala... Intr-o cutie nu chiar ermetică si na laughing)