| oanaana14 a întrebat:

Exista cuptor electric cu puterea de alimentare mai mare de 230w, adică trifazic? Vreau sa îmi cumpăr un cuptor incorporabil electric pe care sa îl leg la trifazic, exista asa ceva?! Va rog sa îmi dați un link sau exemple... Eu am cautat și pe Emag, dar la niciun cuptor nu am găsit, la descriere, ca ar avea puterea de alimentare mai mare de 230. Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca nu exista. Cine te-a mintit cu asta?

| oanaana14 explică (pentru darrio2007):

Bună! Sa înțeleg ca orice cuptor electric se poate lega doar monofazic?!

| oanaana14 explică (pentru darrio2007):

Bună! Sa înțeleg ca exista cuptor electric care se poate lega doar monofazic?!

| darrio2007 a răspuns (pentru oanaana14):

Da si iar da. Daca nu esti lamurita mergi la un magazin care comercializeaza asa ceva si convinge-te. Magazine gen Altex nu 38-uri.