| Amelia1304 a întrebat:

ma intrebam... am dat cu Savo antimucegai intr-o camera si abia la sfarsit am observat ca era doua pungi de cereale deschise in camera respectiva. Mai sunt bune? Ma gandesc ca am dat foarte mult si sa nu le fi afectat vapori de clor. Scuze daca e o intrebare stupida dar mai bine sa fiu sigura.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu stiu din ce e facuta solutia aia, daca are clor nu e mare problema pentru ca romanii ingereaza foarte mult clor cand beau apa de la retea (care vine cu clor rezidual, si chiar miroase) si nu au nimic. Nu te intoxici de la cativa vapori. Arunca si tu cerealele de deasupra daca vrei sa nu mai stai in stres si pe restul le poti manca.