| Bogdn10 a întrebat:

Buna ziua TPU,

Ma intereseaza un decapant bun (de calitate) pentru a curata urmele de var de pe parchet. Ce imi recomandati?
Multumesc

1 răspuns:
| BogdanRoxanaDove a răspuns:

Buna ziua,
Un produs bun de decapare poti gasi la firma Arcalux.
Eu imi cumpar de acolo detergent universal, antigel auto si alte produse super utile. Imi place sa cumpar cantitati mari ca sa économisesc timp si bani - dar tu poti sa cumperi la sticla mica exact cat ai nevoie pentru curatenie.

Ai mare grija si respecta acele informatii despre cum sa diluezi solutia. Eu am patit o data sa imi ard o suprafata din bordul masinii incercand sa aplic un produs pentru ca am uitat sa diluez cu apa :((

https://www.arcalux.ro/detergenti-profesionali/decapant

Sanatate si spor la curatenie :)