| paulp a întrebat:

Cand e mai bine baut laptele - dimineata sau seara?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dimineata categoric

| paulp explică (pentru pwp):

De ce "categoric"? doar pentru ca asa faci tu sau este un motiv bine definit?

| pwp a răspuns (pentru paulp):

Esti mai odihnit....seara esti obosit..nu-ti mai arde de alegat.
E bine sa alergi imediat cum te trezesti pe stomacul gol cand ficatul este fresh si mancarea recent mancata…

| paulp explică (pentru pwp):

Alergat? nu am pomenit nimic de alergat?big grin

| pwp a răspuns (pentru paulp):

Nu-mi vine sa cred laughing)
Eu am vazut alergat laughing) Scuze big grin

| paulp explică (pentru pwp):

laughing no pb;-)

| MrAngelus a răspuns:

Diminieata: il bei cu cereale, cu paine prajita...

| daηă a răspuns:

Si dimineata si seara thinking eu asa fac.

| paulp explică:

- dimineata, inainte de a merge la servici, am de gand sa mananc fructe, caci am inteles ca sunt ft. indicate pe stomacul gol; iar la servici am de gand sa mananc in sandwich pe la vreo 10. De aceea mi-e oarecum ne la indemana sa beau lapte dimineata si as dori sa stiu daca e ok asa...

| EternalFire a răspuns:

Dimineata

| Criminal93 a răspuns:

Seara dormi mai bine