| Alphahkbg a întrebat:

Cand faci o coliva cat rezista la frigider?

Răspuns Câştigător
| veraa1234 a răspuns:

Rezista vreo 2 -3 zile hai sa zicem 4 maxim. Dar trebuie sa te asiguri ca frigiderul e setat pe temperatura optima necesara.

| Alphahkbg explică (pentru veraa1234):

Si carei aia laughing?

| veraa1234 a răspuns (pentru Alphahkbg):

Nu stiu sa-ti zic exact ca n-am stat sa verific frigiderul la capitolul asta niciodata. Stiu ca e temperatura normla a frigiderului asta pe care o are zi de zi. Adica tot ce trebuie sa faci e coliva si sa o pui in frigider. Nu umbla la rotita de reglare ca s-ar putea sa dai peste cap frigiderul. Bafta si scuze ca n-am fost mai precisa de la inceput si nici acum...cred.

5 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Ar trebui sa o mananci cel tarziu a doua zi.

| BloodyLips a răspuns:

Pana se strica.

| Culinar a răspuns:

Depinde de coliva, daca este mai zemoasa tine mai putin iar daca este mai legata tine mai mult ...eu am mancat si 7 zile din ea :)
http://www.preparatedevis.ro/......pacas.html