| SingleForOne a întrebat:

Cand mananci nutela sau ceva asemanator, la final cand se termina borcanul, raman "dungi" de ciocolata si este iritant sa iei cate puțin.
Cum se poate consuma absolut toata cantitatea de ciocolata si borcanul sa fie total transparent?

6 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Ia si tu cu lingurița nu cu cutitul. Și când nu se mai poate bagi painea in borcan.

| RxTx a răspuns:

Mâncându-ți de sub unghii!
Nu imi imaginam ca ar putea exista oameni atât de zgârciți!

| 1997onur a răspuns:

Eu am găsit soluția și am descoperit-o singur -^- iei o furculița și pui puțină miez de pâine pe el apoi îl bagi înauntru iei din el tot și mănânci booom noapte bună

| Maraa345 a răspuns:

Spargi borcanul cu grijalaughing

| AndreiSingurul a răspuns:

Pui lapte și amesteci borcanul

| 13AlinaM a răspuns:

Poți turna lapte și sa îl lasi puțin și la mine s-a făcut ca o ciocolata rece