| anonim_4396 a întrebat:

Care e marca voastra preferata de cereale?

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cereale integrale Fittnes.

| just|breathe a răspuns:

Mie imi plac cel mai mult cerealele Viva bilute pentru ca au muuulta ciocolata si au un gust mult prea bun in combinatie cu lapte si sunt si ieftine 250 de grame -3 lei:X:X:X

| Ralux a răspuns:

Nestle Fitness si Cookie Crisp.Cand eram mica mancam Nesquik si Chocapic laughing.

| RamonaMn a răspuns:

Nesquik love struck -> le mananc in fiecare dimineata cu lapte happy

| gabimaris a răspuns:

Nesquik bune si cu lapte si cu iaurt si cu fructe uscate si nuci!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Eu consum cereale integrale Fittnes.
Pa, pa.

| monyta a răspuns:

Viva... iar poate altii prefera altceva... dar mie "viva"imi da o buna stare...si au un gust minunat.