| kissyou a întrebat:

Care este desertul vostru favorit? funda:*

Răspuns Câştigător
| voiebuna11 a răspuns:

Negrese cu ciocolata cu putina crema deasupra si o visina/capsuna/cireasa in varf:X:X:X:X

21 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Cremsnit, sunt topita dupa aceasta prajitura
dar mai sunt si altele care imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inghetata cu, caramel si cu frisca si sos de ciocolata! smug

| bloodyhell a răspuns:

Inghetata

| NemNUZ a răspuns:

Kinder oridecare happy

| Anca95 a răspuns:

Orezul cu lapte

| Elsiane a răspuns:

Sincer... nu prea mai mănânc dulciuri și deserturi așa de des de când am împlinit 13 ani. Nu știu de ce. Mănânc foarte rar ciocolată, tort mai ales (de câteva ori pe an când sunt everimente speciale, părinții mei nu fac atât de des tort).

| DoOdO a răspuns:

Amandinabatting eyelashes

| DoOdO a răspuns:

Tiramisu =p~

| Dan10079 a răspuns:

Banane flambate si savarina.

| Freshh a răspuns:

CREMEȘ! Mmmm..cremeș.

| IoanapSG a răspuns:

Nu am un desert favorit, dar ador orce desert cu ciocolata, vanilie, alune si frisca.

| SanziiAndry a răspuns:

Inghetata! De ce?
Pentru ca... dupa ce mananci cu atata pofta si vrei sa te racoresti cu ceva dulce si savuros, ce faci? Mananci inghetata!

| Irinushh a răspuns:

Clatite sau vafe cu crema de nuci happy
crema mi-o fac eu cu nuci macinate, smantana si zahar vanilat...
As manca toata ziua asa ceva! merge cu orice : cu gogosi, cu inghetata, pe pandispan.
De obicei le servesc cu un pahar de milkshake de banane cu zmeura sau capsuni laughing

| Kei a răspuns:

Baclavalove struck

| culmea a răspuns:

Prajitura dobos.

| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Orice prajitura dar sa fie cu ciocolata!

| drakdivin a răspuns:

Raffaello :X

| Blablablaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Tiramisu/Inghetata/Clatite/Ecler/Baclava/Tort/Pasca.

Orice. Orice, dar sa fie bun!winking

| xDenysx a răspuns:

Ceva care sa includa vanilie

| maday95 a răspuns:

Prajitura coco-mac

| frumushik45 a răspuns:

TARTA CU....Fructe