| anonim_4396 a întrebat:

Care este prajitura voastra preferata? Si de ce?

9 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Orice prajitura cu crema caramel, cafea, rom, nuca. Nu stiu sa spun de ce. Doar pentru ca astea-mi sunt gusturile happy

| piTiCcu a răspuns:

Prajiturile mele preferate sunt:Tiramisu, Salam de Biscuiti, Tort de vanilie.Pentru ca sunt bune. tongue

| TooNight a răspuns:

Tiramisu :X :-X :X
De ce?
Pentru ca mami ii o bucatareasa buna! big grin laughing
A Ta? happy

| george232323 a răspuns (pentru TooNight):

Mie imi place Prajitura Cornelia pentru ca are o crema extraordinara.

| MeridaOcean a răspuns:

Toate prajiturile pe care le face mama in casa imi plac :*. Pentru ca stiu ca le face cu dragoste si ca ies foarte gustoase :*:*:*:*love struck

| andreea49 a răspuns:

Amandina love struck

| mira26 a răspuns:

Prajiturile mele preferate sunt cele care imi dau dependenta, care nu ma lasa sa ma opresc din mancat si de care nu ma satur niciodata. Pofta buna!

| pisii11 a răspuns:

Tiramisuu

| MisticBoy a răspuns:

Ecler cu budinca :X e prefarata mea pentru ca mama mea le face foarte buna cred ca pune ingredienutl dragostei de aceea le face asa bune :X:X:X