| AzaghastDxFyuro a întrebat:

Care vi se pare cea mai scarboasa mancare?

Răspuns Câştigător
| Anduciu a răspuns:

Balut.Cauta si tu pe Google, nu vreau compromit nimanui urmatoarea masa.

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu pot spune că e cea mai scârboasă, însă nu-mi place supa sub nici o formă.
Baftă!

| PetreConstanta a răspuns:

Nu stiu ca nu o bag in seama

| Dumnezău a răspuns:

Tot ce mananca un evreu nenorocit!

| AzaghastDxFyuro explică:

Larisa,lasa fitele si tampeniile tale de pitipoanca ca nu esti amuzanta.
Am intrebat din curiozitate.

| ShowTim3 a răspuns:

Ouale de musca straight face aia e chiar scarbos... caini broasta pisici daca ar fi gatite as mai zice da oua de musca

| Crisstina a răspuns:

Ciorba de burta

| edytzu4 a răspuns:

Aia pe care o mananca chinezii. Cum dracu sa mananci broaste, caini, pisici, etc! :-&

| An0N1M a răspuns:

Fasoleastraight face

| Larisa_8916 a răspuns:

De ce intrebi? vrei sa ti faci sa manci?

| Marius2011_2495 a răspuns:

Ciorba,Tocanita si Lazania