| Sophie a întrebat:

Castraveti...Murati sau nu?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy murati brelove strucklove struck la otet pun numai pentru salate si sa nu zic ca nu am pus si eu castraveti la otetsmugsmug

| Zazu a răspuns:

Proaspeti happy

| Happyhappy a răspuns:

Murati laughing

| MaterialGirl a răspuns:

Murati♥

| darcalex a răspuns:

Muratzi:X

| Valisha18 a răspuns:

Buna Sophie! Mie imi plac ambele feluri, poate mai mult proaspeti, deaorece le simti gustul mai bine si te improspateaza. Murati sunt putin cam acri si asta ma deranjeaza. Dar tot imi plac castravetii. Sper ca te-am ajutat!

| Sophie explică:

Ma refer la cum va plac laughing

| Pirkko a răspuns:

Si ce intrebare de rahat mai e si asta? Cu ce te ajuta sa ne stii preferintele? Faci un sondaj? Doresti sa ne inviti la facutul muraturilor?

| Shiva a răspuns:

sa tii indes in gura ca sa fi mult prea ocupata cu scosul lor si sa nu mai pui intrebari idioate.

p.s avatarul te repreinta : blonda in cap pana in picioare

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

Yap şi muraţi pentru că au un gust aparte. Îmi plac acriturile, deşi sunt dulce, aşa spune lumea! Mai ales salata de boeuf...mmm ce delicatesă, iar fără castraveţi muraţi nu ar avea acelaş gust.

Ţie?!

| 0Hey0 a răspuns:

Nu murati

| Mirrrra a răspuns:

Depinde