| ioniiiiiM a întrebat:

Cat trebuie sa alerg ca scap de 3 kg pe zi?☺

12 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Draga mea 3 kg pe zi e o enormitate sa slabesti. de regula se slabeste cam 500gr. pe saptamana. si daca nu mananci nimic si alergi pana pici din picioare nu poti slabi atat intr-o zi. ia-o mai moale, fa un regim bazat pe fructe si legume si carne slaba si sport 2ore pe zi si lasa organismul sa faca treaba singur, asa vei fi mai sanatoasa si te vor tine kg. in minus mai mult

| Sin a răspuns:

Nu poti sa slabesti atata intr-o singura zi. Poti sa ridici si haltare, sa alergi si sa practici alte sporturi, toate in aceeasi zi.Degeaba.

@FreeStyle Vezi ca Angelina J. a pozat fara sutien si a aparut si in diferite filme in scene mai hot, tot fara sutien laughing.

| SMTHING a răspuns:

Raspunsul lui @Didi95 e bun!

cu exceptia funditzei[a scris-o la sfarsit]
Bai, terminati cu cersitu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am alta problema alerg de o luna jumat, aproape zilnic o ora( juma de ora alergat si juma de ora sarit coarda abdomene si tot as) si desi mi-am schimbat si meniul( pui pe gratar orez fiert, salata...) nu am reusit sa dau nici un kg...am 61 kg la 1. 60 m.
ce sa cred?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 km pe zi

| 009 a răspuns:

3 hg pe zi? nu cred ca vei reusi, o prietena a reusit cu chiu cu vai sa slabeasca 1 kg pe zi, si sicer nu cred ca se poate mai mult de atat

inceraca sa mananci multe fructe si legume de sezon care contin multa apa:pepenele galben si verde, rosiile, castravetele, piersicile, etc.

si iauo usor cu sportu

fa un pic de incalzire si dupa cateva exerciti

daca nu ai antrenament in prima zi nu o sa te alegi cu 3 kg in minus ci cu o febra musculara de toata frumusetea

| Incubus a răspuns:

Vrei sa spui cumva cat trebuie sa alergi pe zi ca sa slabesti 3 kg?

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Cind o sa o vad si eu pe Angelina Jolie fara sutien atunci si tu vei slabi cite 3 kg pe zi, Succese! incepem de miine))))

| WiPi a răspuns:

3 kg intr-o zi? raised eyebrows nu cred tongue in vreo saptamana cam asahee hee

| Didi96 a răspuns:

Daca esti la inceput, sa nu te fortezi ca o sa ai probleme dar poti face doua ture a cate 400 m de vreo 3 ori cu pauze adica sa alerg 2x400x3=2400m
daca nu poti sa face atat NU te forta dar macar 800 metri sa facibig grin

Acasa faci exerciti

Asta fac eu, nu slabesc 3 kg intr-o zi dar in 2-3 zile da...

sper ca te-am ajutat,

funditabig grin?

| Popescu_8609 a răspuns:

Tu vezi ce ai scris acolo? laughing
N-ai cum sa dai jos 3kg pe zi.
Se considera mult daca dai 1, 5 -2.0 kg pe saptamana.
Fa sport. Alearga aproape zilnic, mergi la sala trage de fiare (greutati mici) ca sa iti tonifici musculatura si tine cont la ce mananci.
Seara dupa ora 7 nu mai papi nimic.
Nu visa la de astea...
Ai grija ce mananci, alearga si mai fa un pic de sala.

| DenisaU a răspuns (pentru Popescu_8609):

De fapt.corect e sa nu manance seara dupa 6.happy