| happyANDsad a întrebat:

Ce ai modifica la TPU.ro?

15 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

As scoate acele erori care mai apar, as elimina anumiti membrii TPU care nu au mai intrat cu anii, incarca site-ul de pomana, as elimina multe intrebari care se repeta si cele nefolositoare, utilizatorii avertizati la a 3a abatere le-as bloca ip-ul si i-as sterge cat si de pe site si as readuce designul la designul vechi al TPU, mai mult imi placea celalalt.

| Bula a răspuns (pentru MihaelaDart):

Degeaba sa blochezi un caracter, va intra cu altul.
Degeaba sa blochezi un IP, majoritatea IP-urilor se schimba, chiar de mai multe ori pe zi.

| Valentinaldoilea a răspuns (pentru MihaelaDart):

Sa elimine membrii inactivi? Glumesti! De ce crezi tu ca nu poti sa-ti stergi singura contul? Daca iti spun mai mult, ma suspenda.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Valentinaldoilea):

De ce mi-as sterge contul din moment ce sunt activa pe site! Nu inteleg de ce te-ai atacat asa de tare, daca ai fi citit bine intrebarea ai fi inteles totul. Respectivul intreaba daca noi eram "administratorii" site-ului si ceea ce am fi facut noi, ce schimbari aduceam si nimeni nu scria propuneri site-ului TPU pentru a intra in vigoare cererile de aici.
Sunt conturi care nu s-au mai folosit de ani de zile, asta daca ai observat un pic. Sau daca nu ai avut timp pentru asa ceva, iti spun ca sunt conturi care s-au facut prin 2009, 2010 ori 2011 asta din ceea ce am zarit eu si din aceeasi data de cand s-au inregistrat nici nu au mai intrat. Nu cred ca este motiv pentru a supara cineva, asta a fost ideea mea si nu mi-as schimba-o. Nu am jignit pe nimeni cu aceasta afirmare, fiecare are dreptul la o parere. Daca te-ai simtit atacat, imi pare rau pentru tine.

| Valentinaldoilea a răspuns (pentru MihaelaDart):

TU nu ai inteles nimic.
Stii citi sunt cu conturi multiple? Si stii din ce motive?
In rest... te las cu ale tale.

| Valentinaldoilea a răspuns (pentru MihaelaDart):

Evident ca nu iti foloseste. Daca intelegeai, iti folosea!

| MihaelaDart a răspuns:

Te bagi ca musca-n lapte. Observ ca iti place sa comentezi fara rost in continuare si tot nu incetezi de a ma lua peste picior. Poti spune multe caci nu-mi ridici tensiunea atat de usor, ma amuzi. La fiecare jignire, ai o raportare catre admin, asta ca si cadou de Craciun. Daca tot de aprinzi atat de usor, macar ca cineva de SUS sa te poate racori.

| Sn4k3 a răspuns:

As pune vechiul site inapoi.

| Clorox a răspuns:

Nu as modifica nimic, vreau doar sa se rezolve bugurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe, prea multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea ca atunci cand raspund la o intrebare cu multe raspunsuri sa nu stau asa mult sa imi apara raspunsul.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

As propune depunctarea userilor ignorati. Poate asa se vor invata minte sa dea raspunsuri corecte si decente, nu sa se injure si jigneasca.

| KanezuY a răspuns:

As readuce interfata veche.

| Mihaelablabla a răspuns:

Intrebarile extrem de stupide, puse la misto. Si chiar nu ma refer la intrebarea ta.

| ălkjmhgf a răspuns:

Aș schimba portocaliul acela în gri și aș șterge câteva conturi.